طراحي سايت ريسپونسيو
ابتدا يک طراحي جديد براي BLACKBERRY   NOTBOOK, I PAD ,IPHONE ,  و KINDE  رزولوشن صفحه نمايش  همه انها با هم همخواني داشته باشد  بايد طراحي و اجرا گردد.
در 5 سال آينده ما به احتمال زياد نياز به طراحي اختراعاتي اضافه بر سازمان داريم . که در طراحي سايت ها بايد اجرا و پيش بيني گردد.


آيا زماني خواهد رسيد که اين خواسته ها متوقف شود ؟؟ البته که نه...
طراحي وب سايت Responsive روشي است که نشان ميدهد طراحي و توسعه مي بايست به رفتار کاربر و محيط اطراف او براساس اندازه نمايشگر ، فرم و جهت آن پاسخ دهد ومطابق با اندازه صفحه نمايشگر تغيير کند.
اين عمل متشکل از ترکيبي از شبکه هاي انعطاف پذير و طرح بندي تصاوير  و استفاده هوشمندانه از نمايشي است که درCCS   نشان داده شده است . که هنگام سوييچ شدن کاربر از لپ تاپ به موبايل وب سايت به صورت خودکار رزولوشن،اندازه تصوير و برنامه نويسي آن تغيير کند .به بيان ديگر وب سايت بايد توانايي اين فن آوري را که وب سايت به طور خودکار تنظيم شود را داشته باشد .
در اين صورت ما نياز به ايجاد طرح و مراحل توسعه مختلف براي هر GADGET  جديد در بازار داريم .
مفهوم طراحي وب سايت Responsive :
Ethan marcotte  يک مقاله در مورد رويکرد  ( طراحي وب سايت Responsive) براي يک ليست از هم جدا شده نوشت که برخي  از مفاهيم طراحي معماري Responsive  را نشان ميدهد که به موجب آن يک اتاق با فضايي کاملاً اتوماتيک که با تعداد و گردش تعداد افراد داخل آن تنظيم ميشود.
به تازگي رشته جديدي به نام معماري Responsive  طراحي صفحات وب سايت آغاز شده است که راجع به چگونگي فضاهاي فيزيکي که ميتوانند به حضور افراد عبوري از آن پاسخ دهد سوال مي پرسد که از طريق ترکيبي از رباتيک و مواد کششي تعبيه شده در آن ، معماران در حال آزمايش تاسيسات هنري و ساختار ديواره هايي هستند که خم شده و انعطاف پذيري داشته باشند.
سنسورهاي حرکتي را هم ميتوان با سيستم هاي کنترل آب و هوا به صورت زوج براي تنظيم دما و روشنايي محيط اتاق که با اشخاص پر شده است تنظيم کرد.

اين شرکت در حال حاضر در حال توليد فن آوري شيشه هاي هوشمندي مي باشد که ميتواند به طور خودکار در زماني که افراد داخل اتاق در حال رسيدن به تراکم خاص هستند مات شود ، و به آنها يک لايه اضافه از حريم خصوصي ميدهد.پيوند اين نظم و انضباط بر روي طراحي سايت است و ما هنوز ايده هاي مشابه جديد براي آن داريم که چرا ما بايد براي هر گروه از کاربران يک طراحي وب سايت سفارشي انجام دهيم .بعد از همه ي اينها ، آيا معماران يک ساختمان را براي گروه ها و اندازه هاي مختلفي که قرار است از آنجا عبور کنند طراحي نميکنند ؟؟ مانند معماري Responsive  طراحي وب سايت که بايد به صورت اتوماتيک تنظيم شود .
طراحي سايت Responsive  نياز به يک مسير خلاصه شده دارد. با اين حال برخي از ايده هاي جديد در حال انجام مانند طرح بندي قالب ، که در پايين نمايش داده شده است و اسکرپيت هايي که ميتوانند صفحات وب را فرمت و به طور خودکار تغيير کنند

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.