طراحي سايت ارزان

طراحي سايت ارزان از خدمات با شرکت طراحي سايت وب فو مي باشد. اين نوع طراحي که با استفاده از cms هاي آماده صورت مي پذيريد امروزه نياز خيلي از کاربران را برآورده کرده است.

 چرا طراحي سايت ارزان؟

از آن جايي که در اين نوع طراحي سايت سورس وب سايت از نوع طراحي نمي شود هزينه آن پايين تر مي باشد ، گرچه شرکتي هايي هستند که سايت هايي را با همين cms ها طراحي مي کنند ولي باز هم قيمت هاي نجومي براي اين کار در نظر مي گيرند. بايد توجه داشته باشيد گرچه اين نوع طراحي سايت هزينه کمي دارد اما ارزش آن بسيار زياد مي باشد و کارايي آن شايد از وب سايت هايي که با زبان پي اچ پي يا اي اس پي از نوع نوشته مي شنود بيشتر باشد و بد نيست بدانيد پرتال رسمي شبکه سوم سيما نيز با همين سي ام اس جوملا راه اندازي شده است.

آيا اين نوع طراحي براي سئو و بهينه سازي مفيد است؟

تمامي وب سايت هايي که توسط تيم ما طراحي مي شوند. بهينه شده براي موتورهاي جستجو هستند و خود جوملا که واقعا براي سئو شاهکار است. بايد توجه داشته باشيد که نوع برنامه نويسي سايت و قالب آن يکي از فاکتورهاي سئو و بهينه سازي مي باشد و 100 ها نکته ديگر در اين امر دخيل هستند به منظور آشنايي بيشتر مي توانيد مطلب سئو وب سايت در 10 مرحله را مطلعه نماييد

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.