طراحي سايت امن

امروزه کمتر کسي است که به اهميت وب سايت و تاثير مستقيم آن بر اهداف سازماني از قبيل فروش بيشتر ، اطلاع رساني و ديگر موارد واقف نشده باشد. هم اکنون بخش عمده اي از مباحث بازاريابي ، فروش ، ارتباطات و اطلاع رساني بسياري از شرکت ها در جهان و حتي ايران بر پايه طراحي سايت مي باشد و اين ميزان همواره و به صورت بسيار شتابنده اي رو به رشد است.

همه ما که از رايانه هاي شخصي استفاده مي کنيم علاوه بر امکانات متعددي که رايانه در اختيار ما قرار مي دهد همواره با تهديدهاي متعددي از قبيل ويروس ها ، کرم هاي اينترنتي ، جاسوس افزارها و به طوري تمام بدافزارها آشنا هستيم که بعضي از آن ها آسيب هاي بسيار جدي به اطلاعات و ساختار سازمان ها زده اند.

البته همواره تهديدها نيز از نظر تنوع و شدت در اين زمينه رو به رشد مي باشند. که طبعا طراحي سايت با توجه به اين که همواره در دسترس تمام کاربران جهان ( از جمله هکرها ، سارقان اطلاعات و ديگر تهديدها) مي باشد اين مشکل بسيار جدي تر مطرح مي شود.  تهديدات امنيتي متعدد از قبيل هک شدن وب سايت ، سرقت اطلاعات و از کار انداختن وب سايت و ديگر تهديدات هم اکنون به عنوان اتفاقاتي بسيار رايج در جهان امروز مي باشند.

هر چقدر تجارت شما به اينترنت و وب سايت شما بستگي دارد طبعا اهميت سرمايه گذاري در زمينه حفاظت از سايت نيز مهمتر و حياتي تر است.

اين که فکر کنيم صرفا با يک طراحي سايت خوب و قوي يا يک نرم افزار امنيتي ايمني وب سايت ما تامين است بايد دوباره فکر کنيم. وب سايت هاي بسيار مهمي در جهان که متعلق به سازمان هاي امنيتي با تيمهاي کارشناسي امنيتي شبانه روزي ده ها بار تا کنون مورد حمله موفقيت آميز هکرها واقع شده اند.

فناوري اطلاعات سراج سرويس هاي متعددي براي سطوح مختلف در زمينه امنيت وب سايت و نگهداري وب سايت ها ارائه مي دهد که در صورت تمايل براي دريافت اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد

برخي از اين سرويس ها شامل :

    بالابردن ضريب امنيتي وب سايت
    بازيابي سيستم در صورت بروز حملات هکري / ويروسي
    طراحي سيستم هاي مطمئن پشتيبان گيري

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.