تخصص ما

طراحي سايت،طراحي سايت حرفه اي ، طراحي سايت دايناميک ، طراحي سايت استاتيک ، طراحي سايت فلش ، طراحي صفحات وب ، سئو حرفه اي, طراحي پرتال(پورتال) ، طراحي فروشگاه اينترنتي ، تبليغات گوگل و بهينه سازي سايت است.

طراحي سايت استاتيک و حرفه اي

سايت استاتيک از اولين سايت هايي بود که طراحي شد. در وب سايت هاي استاتيک اطلاعات و محتويات وب سايت يکبار جمع آوري و طراحي مي شود. تغيير در آنها بايد توسط طراح وب سايت انجام شود. ويرايش سايت مورد نظر مشتري بايد به گونه اي باشد که تغييراتي در ساختار سايت به وجود نياورد. وب سايت استاتيک بيشتر براي شرکت هايي که قصد حضور در اينترنت را دارند و تغيير در وب سايت آنها به چند مورد در ماه محدود مي شود، مناسب است.

معمولا اين روش طراحي سايت و بهينه سازي سايت از نظر اقتصادي هزينه اوليه پائين تري نسبت به روش هاي ديگر طراحي وب سايت دارد. در اين سايت کنترل پنلي وجود ندارد که بتوان با کمک آن سايت را مديريت کرد و يا تغييراتي را در آن اعمال نمود. ويرايش سايت، ابتدا با توجه به ساختار طراحي شده براي صفحات و پس از هماهنگي هاي لازم، اين اطلاعات توسط طراحان سايت قابل تغيير است. اگر تغييراتي را بخواهيم بر سايت استاتيک اعمال کنيم بايد از طراح وب سايت کمک بگيريم. سايت استاتيک از لحاظ اقتصادي مقرون به صرفه نمي باشد، به دليل اينکه نمي توان اطلاعاتي را به سايت افزود و اگر قرار به ويرايش سايت باشد بايد طوري باشد که ساختار اصلي سايت تغيير نکند.

گروه سايت سازي انواع وب سايت استاتيک را با طراحي گرافيکي زيبا و امکانات کامل، طراحي و راه اندازي مي نمايد . گروه سايت سازي بعد از طراحي و آپلود سايت ايستاي(static) شما مي تواند طي قردادي جداگانه خدمات پشتيباني بعد از آپلود را نيز به شما ارائه دهد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.