طراحي سايت با جوملا

تخصص ما

طراحي سايت،طراحي سايت حرفه اي ، طراحي سايت دايناميک ، طراحي سايت استاتيک ، طراحي سايت فلش ، طراحي صفحات وب ، سئو حرفه اي, طراحي پرتال(پورتال) ، طراحي فروشگاه اينترنتي ، تبليغات گوگل و بهينه سازي سايت است.

عصر حاضر عصر اطلاعات و شبکه هاي کامپيوتري و ارتباطات است. وب سايت به عنوان يک مدل ارتباطي قدرتمند در اينترنت محصوب مي شود، به طوري که اغلب سازمان ها، ادارات، شرکت ها، موسسات و حتي افراد تمايل به سفارش طراحي سايت براي خود يا سازمان مطبوعشان دارند. تا از طريق آن خودشان را به دنيا معرفي کنند. اين موضوع يک اجبار است و همه به اين نتيجه رسيده اند که بدون حضور در اينترنت، از دنياي ارتباطات عقب خواهند ماند.

طراحي سايت با جوملا

شما اگر بخواهيد سايتي پويا داشته باشيد نياز به يک سيستم مديريت محتوي (CMS) براي سايت خود داريد. با در نظر گرفتن هزينه، کيفيت، ايمني و به روز آوري نتيجه منطقي استفاده از سيستم هاي مديريت محتوي متن باز (open source) است. اين سيستم ها به علت متن باز بودن رايگان هستند همچنين به علت اينکه هزاران نفر در دنيا کد اين سيستم ها را دارند و بر روي آنها کار مي کنند از قدرت، ايمني و کيفيت بالايي برخوردار هستند. يکي از موفق ترين اين سيستم ها جوملا! مي باشد. که به سرعت توانسته به محبوبيت بالايي بين کاربران وب دست پيدا کند. امروزه جوملا در سراسر دنيا براي راه اندازي و طراحي هر سايتي، از يک صفحه شخصي ساده تا وب سايت هاي تجاري، سازماني، دولتي، مجلات، آموزشي و ... استفاده مي شود. بسته جوملا! طوري طراحي شده که هر کاربر عادي مي تواند بدون برخورد با مشکلي از آن استفاده کند.

اما چه دلايلي باعث شد جوملا! به يک نرم افزار مهم و قابل توجه براي طراحي سايت توسط جوملا تبديل شود؟
امکان استفاده بسيار آسان توسط کاربر
انعطاف پذيري بسيار بالا براي ايجاد هر نوع سايت
داشتن بيش از 7000 افزونه (که هر روز بر تعداد آن افزوده مي شود)
مشارکت بيش از 45000 توسعه دهنده وب در پروژه جوملا!
شما براي استفاده از جوملا! نياز به فراگيري زبان برنامه نويسي نداريد

گروه سايت سازي تجربه اي فراوان و تخصصي بالا در طراحي سايت با جوملا ، به شما اين اطمينان را مي دهد که سايت شما را مي تواند با جوملا به يکي از سايتهاي معتبر در اينترنت طراحي کند. همين امروز براي طراحي سايت خود با ما تماس بگيريد!

تعدادي از سايت هاي طراحي شده توسط جوملا:

طراحي سايت عصر دانش

طراحي سايت پوشاک راگاکو

طراحي سايت رهنیرو

و......

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.