بهينه سازي وب سايت

تخصص ما

طراحي سايت،طراحي سايت حرفه اي ، طراحي سايت دايناميک ،طراحي سايت استاتيک ، طراحي سايت فلش ، طراحي سايت وب ، سئو حرفه اي, طراحي پرتال(پورتال) ، طراحي فروشگاه اينترنتي ، تبليغات گوگل و بهينه سازي سايت است.

Search Engine Optimization - SEO
بهينه سازي وب سايت در موتور جستجو

 

آيا وب سايت شما با افت بيننده مواجه شده، يا اصلا بيننده اي ندارد؟
آيا تجارت شما بي رونق است؟
آيا مي دانيد، چرا رنکينگ وب سايت شما پايين آمده؟
آيا مي دانيد 85 درصد بازديدگنندگان واقعي يک وب سايت را موتورهاي جستجو باعث مي شوند؟
آيا مي دانيد 63.5 درصد جستجو گران اينترنت سايتهاي خود را از طريق گوگل پيدا مي کنند؟
آيا مي دانيد گوگل در سال گذشته 85 ميليارد جستجو از کل 137 ميليارد جستجو را داشته است؟

در پاسخ به اين سوالات بايد گفت وقتي وب سايتي در موتورهاي جستجو به خوبي index نشده باشد در نتيجه در نتايج جستجو لينک وب سايت يا در صفحات آخر فهرست ديده مي شود، يا اينکه به کلي از ديد موتورهاي جستجو محو و فهرست نمي شود که نتيجه آن دور ماندن از نظر کاربران اينترنت است.

طراحي و بهينه سازي وب سايت امروزه به علم تبديل شده است. يکي از مهترين پارامترهاي موجود در طراحي سايت ارتباط سايت با موتورهاي جستجو گر اينترنت و گوگل ، رنکينگ بالا مي باشد.
اگر سايت شما در موتورهاي جستجوي اينترنت رتبه بالايي نداشته باشد از ديد کاربران اينترنتي پنهان خواهيد ماند و اين افت فروش و بازديد شما را در برخواهد داشت.
پس، ما بر اساس آخرين تکنيکهاي طراحي قالب و طراحي سايت که با استاندارد هاي بين المللي و با الگوريتم موتورهاي جستجوگر اينترنت بهينه شده ، طراحي وب سايت شما را انجام خواهيم داد و پس از 1 ماه شما را در صفحات اول Google و ديگر موتورهاي جستجو گر معروف اينترنت قرار خواهيم داد.
به مجموعه فعاليتهاي تخصصي که بر روي وب سايت شما صورت مي گيرد تا وب سايت شما در نتايج جستجو در رتبه هاي بالا قرار گيرد را بهينه سازي وب سايت يا به اصطلاح سئو مي گويند که نتيجه آن افزايش رنکينگ و افزايش بينندگان پايگاه اينترنتي شما خواهد بود.
اقدامات ما بر روي سايت شما :
آناليز رقباي شما
آناليز کلمات کليدي مورد نظر
تهيه متون و محتواي وب سايت بر اساس تکنيکهاي سئو حرفه اي
طراحي سايت بر اساس الگوريتمهاي گوگل
ايجاد بهترين استراتژي در گرفتن لينک به وب سايت شما
معرفي کردن سايت به موتورهاي جستجو
آناليز بازديدکنندگان و رفتار آنها هنگام بازديد وب سايت شما
ترتيب اينکه کدام تکنيکهاي بهينه سازي اول اعمال شود در جايگيري و رتبه بندي شما در موتورهاي جستجو بسيار تايين کننده است. يک پروسه منطقي وجود دارد که طي آن اين تکنيکها به سايتها اعمال شوند.

آناليز جايگاه کلمات کليدي شما نسبت به رقيبان
در اين سرويس کاملا وب سايت شما در موتورهاي جستجو بررسي مي شود تا جايگاه کلماتي که در گوگل مايل هستيد در صفحه اول قرار بگيرد نسبت به رقباي شما مشخص شود سپس وب سايت شما به نحوي بهينه شود که از رقباي شما پيشي بگيرد و در رتبهاي بالا تري قرار گيرد

يافتن موثر ترين و مهمترين لغات مورد نظر شغل شما
در اين سرويس ما با برنامه هاي خاص بهترين و مناسب ترين لغات شغل شما را که بالاترين بازدهي را براي شما خواهد داشت را يافته و به شما پيشنهاد مي دهيم

ترکيب لغات
ما لغات مناسب يافته را طوري ترکيب مي کنيم که بالا ترين بازدهي ممکن را داشته باشد

اضافه کردن کدها و لغات به متن
مجموعه کدها لغات و ترکيب هايي از لغات در اين سرويس در بطن و متن وب سايت شما به بهترين نحو قرار مي گيرد

معرفي به موتورهاي جستجو
در اين سرويس صفحات اصلاح شده و تنظيم شده به موتورهاي جستجو معرفي مي شوند موتورهاي جستجو در بازه هاي زماني کوتاه صفحات را مورد بازبيني قرار خواهند داد تا اين اطمينان حاصل شود که آنها آخرين تغيرات محتوايي صورت گرفته در صفحات سايت شما را با خود برده اند

بالا بردن رتبه در نتايج جستجو
در اين سرويس رتبه هاي سايت شما به محدوده يک تا ده در نتايج جستجو ارتقا داده مي شود. کسب رتبه هاي کمتر از 10 آرزوي هر مدير سايتي است که آگاهانه پاي در وب نهاده است. در صورتيکه کلمات کليدي نيز درست انتخاب شده باشند، اين رتبه ها ارزش فوق العاده اي خواهند داشت .

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.