طراحي سايت با گرافيک حرفه اي

تخصص ما

طراحي سايت،طراحي سايت حرفه اي ، طراحي سايت دايناميک ، طراحي سايت استاتيک ، طراحي سايت فلش ، طراحي صفحات وب ، سئو حرفه اي, طراحي پرتال(پورتال) ، طراحي فروشگاه اينترنتي ، تبليغات گوگل و بهينه سازي سايت است.

مطمناً شما هم با اين نظر موافقيت که حداقل 64% (شايد هم بيشتر) يک وب سايت خوب و حرفه اي را گرافيک و شکل ظاهري و رنگ هاي به کار رفته در آن تعيين مي کند.

شکل ظاهري و گرافيک وب سايت براي هر کارفرمايي که مي خواهد وب سايت داشته باشد مهم است.

کارفرمايي که سفارش طراحي سايت ميدهد مسلماً دوست دارد که سايتي که مي خواهد براي او طراحي شود دقيقاً همان گرافيک و شکلي را داشته بشد که او مي خواهد.

گروه سايت سازي براي کارفرمايان خود دقيقا سايتي را طراحي و پياده سازي مي کند که کارفرما آن را سفارش داده.

- بعضي اوقات کارفرمايان گروه سايت سازي ، خود گرافيک سايت خودشان را در photoshop (فتوشاپ) طراحي مي کنند و طراحان و برنامه نويسان ما آن را به يک سايت دايناميک و حرفه اي تبديل مي کنند.

- و بعضي اوقات هم کارفرمايان ما نمونه اي از يک سايت خارجي يا ايراني را به طراحان سايت گروه ما نشان مي دهند مي خواهند که سايتشان دقيقا مثل آن سايت طراحي شود.

- و خيلي از اوقات هم کارفرمايان ما هيچ ايده و نظري در مورد سايت خود ندارد... که در اين مواقع گرافيست هاي گروه سايت سازي چند مدل گرافيکي براي آن کارفرما طراحي مي کنند تا کارفرما را براي انتخاب درست راهنمايي کنند.

تگ هاي مطلب:طراحي سايت با گرافيک بالا،طراحي سايت با گرافيک اختصاصي،طراحي سايت با photoshop، طراحي سايت از روي فتوشاپ،طراحي سايت از روي يک طرح،طراحي سايت از روي مدل

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.