اگر روزانه با اینترنت سروکار دارید در خلال کارهایتان می توانید درآمد هم داشته باشید ! تنها کافی است در چند سایت ثبت نام و روزی چند دقیقه برای هر کدام زمان اختصاص دهید

از طریق فعالیت در سایتهای زیر که امنیت و درستی آنها در پرداخت پول (در ازای کلیک بر روی تبلیغات) مورد تایید می باشد ، میتوانید بعد از مدتی کار و معرفی آن به دیگران به درآمد خوبی دست پیدا کنید . آموزش نحوه ثبت نام در زیر آمده ، شیوه ثبت نام در همه آنها تقریبا یکسان است و قابل تشخیص میباشد.

شما میتوانید برای درآمد بهتر همزمان در همه سایتهای زیر ثبت نام  کنید.

آموزش

کسب درآمد از طریق Internet : آیا می دانید شما میتوانید با هر کلیک درآمد کسب کنید!

توجه داشته باشید که شما با صرف چند دقیقه در روز و چند کلیک میتوانید بدون یک ریال سرمایه گذاری،بعد از مدتی فعالیت پول خوبی دریافت کنید.

دوستان دراینجا یک سایت معتبر رو به شما معرفی میکنیم که میتوانید در این سایت عضو شوید و بدون یک ریال سرمایه گذاری به ازای هر کلیک مبلغی دریافت و در صورتی که افرادی با معرفی شما وارد شوند مبلغ قابل توجهی  دریافت کنید.

روشی را که در حال حاضر میخواهیم به شما معرفی کنیم ، یکی از ساده ترین و پر سود ترین راهها برای کسب درآمد سرشار از اینترنت است .

در این روش شما تنها با عضویت رایگان در سایتی که در زیر به شما معرفی میشود و کلیک بروی لینک تبلیغاتی که به شما داده میشود میتوانید در ازای مشاهده ی هر تبلیغ مبلغی دریافت کنید . این سایت میانگین در روز به شما 20  لینک تبلیغاتی میدهد که شما با مشاهده روزانه اونها میتونید دلار درآمد کسب کنید .

به همین راحتی ، پس از اینکه درآمد شما در سایت به سقف مورد نظر در سایت رسید با درخواست پرداخت پورسانت برای سایت ، میتونید این مبلغ رو به روی یکی از حساب های paypal و یا perfectmoney  و یا دیگر حسابهای قابل دسترسی دریافت کنید .

مراحل ثبت نام:

1- جهت عضویت در سایت مذکور بر روی یکی از لینکها و تصاویر بالا کلیک کنید :

2- : ( ثبت نام )

پس از وارد شدن به صفحه creat account و وارد کردن مشخصات ، به ترتیب اطلاعات زیر را از شما میخواهند که پر کنید .

- Username ( نام کاربری ) : در این قسمت میبایست یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید ، که بهتر است شامل حروف و عدد نیز باشد .

- Password ( رمز عبور ) : در اینجا یک رمز عبور برای نام کاربری خود انتخاب می کنید .

- Verify Password ( بازبینی رمز عبور ) : رمز عبوری را که انتخاب کردید مجددا در این قسمت میبایست وارد کنید .

- Referrer ( معرف ) : این قسمت بصورت اتوماتیک پر شده و معین کننده معرف شما میباشد .

Your Name- ( نام شخصی ) : نام و نام خانوادگی خود را در این قسمت بصورت لاتین وارد کنید .

- Your E-mail Address ( پست الکترونیکی شما ) : در این قسمت یک ایمیل معتبر وارد کنید ، زیرا پس از این مرحله ایمیل تائید به آن ارسال میشود .

- Country ( کشور ) : کشور خود را مشخص کنید . در میان کشورها ایران نیز موجود میباشد .

- I accept the Terms of Service ( قبول قرارداد و شرایط )‌ : در این قسمت گزینه Yes , I Accept را انتخاب کنید .

3- در انتها بروی کلید Create Account کلیک کنید . در صورتی که تمامی اطلاعات رو کامل و صحیح پر کرده باشید به صفحه ی دیگری شما را ارجاع میدهد که در آن به شما اعلام میشود که ، ثبت نام با موفقیت انجام شد. پس از آن میتوانید در قسمت login با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت و صفحه کاربری خود شوید .

روش کار با این سیستم :

Click Links ( کلیک بروی لینک ها ) : در این روش که بسیار راحت و بی دردسر است تنها با کلیک کردن بروی لینکها و برای هر لینک و چند ثانیه صبر کردن میتوانید درآمد کسب کنید . مبلغ در ابتدا کم است ولی واقعی است و وقتی از طریق شما افرادی به سایت معرفی میشوند درآمد به شکل قابل توجهی افزایش می یابد .

ابتدا به قسمت Earn money بروید.سپس بروی گزینه view advertisements  کلیک کنید .

پس از وارد شدن به قسمت در صورتی که لینکی برای کلیک کردن موجود باشدبا کلیک بروی آنها صفحه ای جدید باز میشود پس از لود شدن صفحه باز شده از شما می خواهد بر روی تصویری که سر و ته شده کلیک کنید . کلیک بر روی این تصویر درآمد صفحه را به حساب شما واریز می کند . ( این کار برای جلوگیری از سوء استفاده در سیستم میباشد ) . پس از آن ، همان صفحه مجدد بارگذاری میشود و شما میتوانید آن را ببندید .

referrals ( گرفتن زیر مجموعه ) : شما می توانید با معرفی این سیستم به دوستان خود نیز ، به درآمد خود بی افزایید . به این ترتیب که با وارد شدن به قسمت banner و گرفتن لینک معرفی به دوستان و ارسال لینک و معرفی سیستم به دوستان خود ، در صورتی که آنها ثبت نام خود را تکمیل کنند و به کسب درآمد بپردازند و از درآمد آنها بصورت مستقیم از طرف سایت بهره مند شوید . این بخش خیلی مهم است و قادر است درآمد شما را افزایش دهد

دریافت پورسانت :

پس از اینکه درآمد شما به سقف اعلام شده در سایت برسد برسد با رفتن به قسمتWithdraw می توانید به آسانی پورسانت خود را بروی یکی از حسابهایpaypal و یا alertpay  یا حساب دیگر دریافت کنید . برای دریافت این مبلغ مستلزم این میباشد که شما یکی از این حساب ها را داشته باشید و یا به حساب دوست و آشنایان خود انتقال دهید.

برای افزایش حساب نکات زیر اهمیت زیادی دارد:

1.پس از ثبت نام سعی در گرفتن زیر مجموعه کنید که اگر این مقدار به حد قابل توجهی برسد تقریباً در آمد ثابتی دارید

2. view advertisements را هر روز ساعت چک کنید،معمولاً به صورت بسته های 20 لینکی به شما در طول روز لینک میدهد

نکته بسیار مهم : دوستان توجه کنن که هرگز بیشتر از یک اکانت نسازند و هیچ موقع از یک کامپیوتردو اکانت ساخته نشود ،چون سریعاً شناسایی میشوند و حساب آنها مسدود میشود.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.