بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت همراه همیشگی طراحی سایت می باشد برای امر سئو

چطور با بهینه سازی سایت نقش مستقیمی در کسب و کار خود ایجاد کنیم

• این خیلی جالب است که بدانید 75% بازدید کنندگان از یک وب سایت را موتورهای جستجو راهنمایی می کنند.
• امروزه رتبه بندی در صفحات وب سایت گوگل یک سیاست در کنار صفحات وب سایت شما محسوب می شود.
• جالب است بدانید 63% بازدید کنندگان از طریق موتورهای جستجو ی گوگل به خواسته خود می رسند.
• شرکت طرح سازان پارسیان عهده دار بهینه سازی سایت و سئو وب سایت های بزرگی بوده است.

در ادامه شما را با مفهوم search enginne optimization یا همان سئو اشنا خواهیم کرد، با ما همراه باشید…

بهینه سازی سایت و سئو

بهینه سازی صفحات وب سایت دیگر یک شاخه مهم در امر طراحی سایت محسوب می شود، یکی از مهمترین اصول در این زمینه ارتباط وب سایت با موتورهای جستجو و چک کردن رنکینگ وب سایت خود می باشد، اگر وب سایت شما در موتورهای جستجو گر  صفحات گوگل رتبه بالایی نداشته باشد کاربران چطور باید شما را پیدا کنند؟؟؟ حال شما بهترین خدمات را ارائه بدهید. اما بر اساس اخرین تکنیک های بهینه سازی و سئو و الگوریتم های خزندگان و پرندگان گوگل متخصین ما اصول حرفه ای را بر روی وب سایت شما انجام داده تا ظرف مدت کوتاهی در صفحات اول گوگل دیده شوید.

زیاد فرقی نمی کند که یک تازه وارد در دنیای مجازی و دنیای طراحی سایت هستید و یا یک مجموعه حرفه ای، ممکن است این حرف من شما را به فکر فرو برد، این امر یک فقدان اطلاعات محسوب می شود نگران نباشید.

سرویس های بهینه سازی وب از گروه طراح مهرازان

بهینه سازی سایت مهمترین عامل در طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت
• پیش از همه باید رقبای شما انالیز شوند
• گام بعدی بررسی کلمات کلیدی شما است و بازار کار روی این کلمات
• پس از این موارد لود شدن راحت صفحه وب سایت در یک پریود زمانی مناسب مفید است، هم برای کاربر هم برای موتورهای جستجو
• ساخت لینک در لا به لای صفحات وب سایت
• اشنا کردن سایت و دوستی ان با موتورهای جستجو
• بازخورد و بازتاب عکس العمل بازدید کنندگان از وب سایت شما
• ارائه گزارش از لیست طلایی کلمات کلیدی و تایید مشتریان

باعث افتخار است که بگویم تخصص ما استفاده به موقع از فرامین و تکنیک های بهینه سازی سایت می باشد، که در جایگاه شما در مجامع اینترنتی مفید واقع می شود، یک امر مهم دیگر به روزرسانی مداوم الگوریتم های گوگل می باشد تا در زمانهای متفاوت عملکرد سایت شما مورد بررسی قرار بگیرد.

هفت تکنولوژی برای داشتن وب سایت بهینه سازی شده

بهینه کردن و کاملیت عنوان و تایتل صفحات وب سایت

صفحات در یک وب سایت باید یک مولفه و مشخصه برای خود داشته باشد، اما تمامی این شناسه ها را نباید یه شکل ایجاد کرد، یک تایتل خوب باید یک سری مواردی را رعایت کند، تایتل خوب تایتلی است که:

معرف مجموعه خود باشد، حاوی کیووردهای مناسب باشد، دارای اطلاعات مفید، جذاب و تحریک کننده باشد، استفاده این تکنیک ها در دنیای واقعی وب سایت ها مهم است بیایید با هم یک سری به این مسئله بزنیم:

فرض کنیم که شما برای خود یک وب سایت طراحی کرده و یک حرفه ای را اغاز به کار کرده اید:

بهینه سازی وب سایت ، بهینه سازی سایت، اشنایی با تکنیک های بهینه سازی سایت

کلمه کلیدی خود را پیدا کرده اید و می خواهید با این کلمه کلیدی خدمات خود را ارائه دهید.
به نظر من در این مورد یک تگ عنوان خوب می تواند مانند زیر باشد:
طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت| فروشگاه اینترنتی – بازاریابی اینترنتی، seo”

این یک هنر است که بتوان یک تایتل مناسب برای یک صفحا وب سایت در نظر گرفت، اینکه بتوان از کلمات کلیدی اضافه پرهیز کرد، عنوان تایتل وب سایت شما می تواند رشته ای از کلمات کلیدی مورد نظر در وب سایت شما باشد مانند :

طراحی سایت، بهینه سازی سایت، بازاریابی اینترنتی، فروشگاه الکتریکی

دلسرد کردن بازدید کننده و بیش از حد تمرکز کردن بر روی بهینه سازی نتیجه ای بر عکس می دهد برای سئو وب سایت

خلق توضیحات مختصر و مفید و دوست داشتنی در قالب Description

در کنار تگ عنوان در صفحات وب سایت ، این صفحات باید دارای توضیحات مختصر و ومفیدی از عملکرد وب سایت باشند، به طور مثال یه توضیح مختصر برای مثال قبل که ذکر شد در کار طراحی سایت و بهینه سازی سایت می تواند ( آیا نیازمند یک وب سایت تجاری، شرکتی یا شخصی می باشید؟ طراحی وب سایت باید برآورده کننده نیازهای تجاری یک مجموعه باشد) باشد.، در استفاده از توضیحات مختصر از فکر سوء استفاده بیرون بیائید. این توضیحات باید مفید باشد برای کاربر و موتورهای جستجو، حضور کاربران وب سایت شما در صفحات وب نتیجه ی انکار نشدنی بر روی موتورهای جستجو دارد.، با نوشتن این مختصر های طلائی خود را بر سر راه قطاری از بازدید کنندگان قرار خواهید داد.

سود بردن از عنوان ها و سرفصل های واضح و اشکار و مفید

در هر صفحه از سایت شما باید وصفی از هر دو تگ عنوان و شرح متا باشد، اما درباره باقی محتوای صفحه وب سایت شما !!!

برای جذب کاربر در وب سایت شما باید از مطالبی که بار علمی دارد استفاده کنید، تسکین بصری این موارد به خوانندگان وب سایت، کمک شایانی خواهد کرد به حرکت موثر آنها از طریق محتوای سایت.

این خیلی خوب است که اگر عکس لود نشد توضیحی به جای عکس داشته باشیم

شما باید هر مطلبی و بحثی که در وب سایت خود اضافه می کنید یک توضیح مختصری برای آن ایجاد کنید، این موارد برای هیچ یک از گزینه ها خارج از بحث نیست، عکس ها و هر موارد دیگری که برای انتقال فهم ان به مشتری توضیح لازم است.

خصوصیت alt در اصل برای زمانی است که سایت و لود عکس دچار مشکل شده است، و این امر مهم است که در صورت عدم نمایش عکس متنی بیانکر وظیفه عکس باشد.

باید به خزندگان گوگل کمک کرد با نقشه ای که از سایت خود به انها می دهیم

بهینه سازی سایت، معرفی سایت به گوگل، انجام تکنیک های بهینه سازی بر روی صفحات وب سایت

در وادیه سئو، موتورهای جستجو عموما به برنامه های بهینه سازی مختلف اشاره دارند همانند عنکبوت،کمک به خزندگان گوگل برای شناسایی بهتر صفحات وب سایت خودمان یک حرکت رو به جلو محسوب می شود، بیائید سایت خودمان را به خزندگان بفروشیم، این کار یک نقطه عطف برای وب سایت ما محسوب می شود.

نقشه سایت یک صفحه ای است حاوی تمامی لینک های موجود در وب سایت ما. برای این مهم نرم افزارهایی هم هستند که وب سایت و لینک های ما را معرفی می کنند به خزندگان، توصیه می شود اگر وب سایت کوچکی دارید، خود آستین بالا بزنید.

اینکه میانبری در صفحه وب سایت باشد برای دسترسی سریع به برخی قسمتهای مهم سایت ضروری است

از عوامل دیگر کمک به موتورهای جستجو و دستیابی آنها به تمامی فهرست ها و عناوین می توان ایجاد کردن لینک های داخلی و اتصال آنها به بخش های مهم سایت را نام برد.

یک وب سایت خوب وب سایتی است که مداوم به روز رسانده شود

به روز رسانی کردن وب سایت شرط اصلی تکنولوژی سئو است، ایجاد محتوای تازه و به روز و ارائه خدمات هر چه بهتر به کاربران یک شرط اساسی است، خزندگان ترجیح می دهند سایت هایی را به اشتراک بگذارند که دارای اطلاعات مفید و موثر هستند، با قرار دادن کلمات کلیدی بیشتر در دل محتوای سایت شانس خود را برای ارتقاء بخشیدن وضعیت خود در موتورهای جستجو بالا ببرید.

متاسفانه: اجرای این هفت تکنیک دلیلی بر پیمودن ره صد ساله در یک شب نمی باشد، این یک فرایند است که یک پریود زمانی را باید صرف آن کنید، هر چند برای بسیاری از وب مسترها این روند خسته کننده است.

در عوض به جای غرق شدن توسط تعدادی از تکنیک های مختلف در جستجوگرها این تکنیک ها موجود است، با شروع این هفت تکنیک و گذشت زمان و تعهد برای خشنود سازی کاربران و موتورهای جستجو شما نتیجه را خواهید دید!

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.