طراحي سايت وب فو

آيا شما هم جزء آن دسته از افرادي هستيد که پيش خودتان مي گوييد:

    در فعاليت و کسب و کارم، واقعا نيازمند يک طراحي  سايت هستم؟

    کسب و کارم آنقدر نيست، چرا بايد به طراحي سايت نياز داشته باشم؟

    کسب و کار پر رونقي دارم، ديگر نياز به طراحي سايت است؟

    فعاليتي که سود دهي ندارد، چرا بايد يک وب سايت داشته باشد؟

    من که کسب و کاري ندارم، چرا طراحي سايت داشته باشم؟

يک سايت مي تواند نقش يک بروشور تبليغاتي را براي شما بازي کند حتي با امکاناتي بسيار بيشتر از يک بروشور ساده. شما با استفاده از يک سايت اينترنتي مي توانيد به راحتي محصولات خود را به بازديد کنندگان خود معرفي کنيد، آنها را از آخرين تغييرات مطلع کنيد، اطلاعات مورد نياز آنها را در اختيارشان قرار دهيد و يا حتي نظرات و پيشنهادات آنها را جمع آوري کنيد. حتي مي توان با ايجاد يک انجمن گفتگو در سايت به سايرين اجازه داد نظرات خود را اعلام کنند و به نظرات ديگران پاسخ دهند.

شرکت طراحي سايت وب فو دلايل زير را براي داشتن وب سايت براي شما پيشنهاد مي کند:
معرفي محصولات از طريق طراحي سايت

بهترين روش براي معرفي محصولات، طراحي سايت است، هر آنکه از وب سايت شما بازديد مي کند مي تواند محصولات شرکت شما را مشاهده کند، همچنين مي توانيد اطلاعات بيشتري درباره محصولاتتان به بازديد کنندگان ارائه دهيد، فوايد محصولات را شرح دهيد، محصولي را با محصولات ديگر مقايسه کنيد، و يا حتي مي توانيد رضايت مشتريان از خريد محصولي را براي بازديد کنندگان نمايش دهيد.
معرفي خدمات و پشتيباني از طريق طراحي سايت

نمايش خدمات و پشتيباني در يک فروشگاه يا اداره کار چندان راحتي نيست. شما مي توانيد به راحتي از طريق طراحي سايت به معرفي خدمات حرفه ايي و چگونگي ارائه آن بپردازيد.
معرفي سازمان يا شرکت از طريق طراحي وب سايت

افراد از سازماني حمايت مي کنند که به آن ايمان آورده باشند. طراحي سايت يک ابزار خارق العاده براي معرفي سازمان و بوجود آوردن اعتماد است، اين اعتماد و اعتبار بوجود آمده موجب مي شود تا افراد از شما خريد يا پشتيباني کنند.
معرفي خودتان از طريق طراحي سايت

خواه اينکه شما يک حرفه ايي به دنبال کار هستيد، و يا يک متخصص در زمينه خودتان، شما مي توانيد تجربيات کاري خود را به تمام دنيا با داشتن تنها يک وب سايت و طراحي وب سايت جامع نشان دهيد. استفاده از يک آدرس ايميل مرتبط مي توانيد تصور حرفه ايي را افزايش دهد. مثلا اگر شما داراي يک وب سايت به نام http://myname.ir باشيد مطمئنا نامه ايي که از آدرس ايميل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال مي شود تاثير بيشتري نسبت به يک نامه از آدرس ايميل Yahoo خواهد داشت.
انتشار افکار و ايده ها از طريق طراحي سايت

در حال حاضر فعاليت هاي سياسي در سراسر وب بطور فعال و موثري وجود دارد. طراحي سايت مي تواند يک روش قدرتمند براي انتشار افکارتان باشد، و طرفداراني از افراد همفکر را بوجود مي آورد. و يا اينکه شما مي توانيد بصورت آنلاين مقاله و مطالب (بلاگ ها) بنويسيد که اين به فعاليت فکري تان کمک زيادي مي کند.
انتشار رويدادها از طريق طراحي وب سايت

آيا در کسب و کار خود از سمينارها، کارگاه هاي آموزشي و يا نمايشگاه استفاده مي کنيد؟ آيا مي دانستيد که طراحي سايت مي تواند بهترين وسيله براي اطلاع رساني باشد. وقتش هست يک وب سايت براي رويدادها ايجاد کنيد. مي توانيد تقويم کاري، برنامه ها، قيمت ها و خيلي موراد ديگر را از طريق وب سايت به اطلاع بازديدکنندگان برسانيد.
اتوماسيون و ارائه خدمات آنلاين از طريق طراحي سايت

يک گام فراتر برويد، شايد شما بخواهيد سيستم آنلاين فروش بليط، رزرو و يا سيستم ثبت داشته باشيد، مناسب ترين روش، ايجاد سايت (طراحي وب سايت) است، چرا که در وقت، هزينه و نيروي انساني صرفجويي زيادي خواهد شد. آيا اينطور نيست؟!
ايجاد يک انجمن از طريق طراحي وب سايت

آيا تمايل داريد تا يک پلت فرم ايجاد کنيد تا ديگران عقايد و ديدگاه يشان را به اشتراک بگذارند؟ طراحي وب سايت بهمراه يک انجمن اينترنتي مي تواند کمک بزرگي در ساخت انجمن آنلاين باشد.
به اشتراک گذاشتن تصاوير، صدا و فايل هاي ديگر از طريق طراحي وب سايت

آيا از ديدن تصاوير در سراسر جهان لذت نمي بريد. شما مي توانيد با طراحي سايت براي به اشتراک گذاشتن رسانه ها، اصوات، و يا فايل پاورپوينت استفاده کنيد. وب سايت بهترين ابزار براي تبادل فايل هاي رسانه ايي است. طراحی سایت گالري تصاوير و همچنين طراحي سايت نمونه کار عکاسي براي چنين فعاليت هايي مناسب است.
پرسش و پاسخ هاي متداول از طريق طراحي سايت

پاسخ به سوالات متداول که بارها تکرار مي شود مي تواند باعث از بين رفتن پول و نيروي انساني زيادي شود. توصيه مي شود ليستي از پرسش و پاسخ هاي متداول را بروي وب سايت تان که طراحي سايت نموده ايد قرار دهيد، اين عمل، سوالات تکراري را کاهش، در نتيجه واحد پشتيباني مي تواند سرويس بهتري را به مشتريان ارائه بدهد و واحد فروش وقت خود را صرف فروش کند.
دريافت پيشنهادات و انتقادات از مشتريان از طريق طراحي سايت

استفاده از نظر مشتريان و گرفتن نظرسنجي مي تواند در پيشبرد اهداف يک شرکت نقش موثري بازي کند. گذاشتن يک جايزه براي شرکت در نظرسنجي، مي توانيد مشتريان را به اين عمل تشويق کنيد. با طراحي سايت شما ميتوانيد به اين منظور دست يابيد.
آموزش از طريق طراحي سايت

آموزش آنلاين مي تواند خيلي موثر باشد; اکثر افراد راجب دوره هاي اينترنتي صحبت مي کنند. اگر شما کارگاه آموزشي يا دوره هاي کامل داريد، مي توانيد آنرا از طريق اينترنت و بوسيله طراحي سايت آموزش مجازي و طراحي سايت آموزش آنلاين و طراحي سايت آموزش از راه دور ارائه دهيد.
اطلاع رساني از طريق طراحي سايت

کارمندان شما چگونه از اخبار و اطلاعيه هاي شرکت (سازمان) مطلع مي شوند؟ آيا مي دانيد که سريع ترين و مناسب ترين روش براي اطلاع رساني به کارمندان شرکت وب سايت است. شما مي توانيد از طريق طراحي وب سايت هماهنگي بيشتري بين کارمندان تان بوجود آوريد.
فروش محصولات از طريق طراحي وب سايت

شما مي توانيد به مشتريان پيشنهاد بدهيد که بطور آنلاين سفارش بدهند. همچنين مشتريان مي توانند داراي پروفايل و تاريخچه خريدشان باشند. در حالت سنتي در يک لحظه هر فرد فقط به يک شخص مي تواند کالا بفروشد ولي در وب سايت به حالت يک به چند تغيير مي کند.
ارتباط با ديگر کشورها از طريق طراحي سايت

شما مي توانيد اطلاعات شرکت و محصولات تان را به زبان هاي مختلف بروي وب سايت قرار دهيد و تنها به بازار داخلي بسنده نکرده و وسعت شرکت خود را به ديگر کشورها بسط دهيد. طراحي وب سايت شرکتي تمام امکانات يک شرکت مجازي را در کل جهان به شما مي دهد.
اطلاعات مفيد از طريق طراحي سايت

براي دست يابي به به جواب سوالات پايه بعضي وقت ها بايد ساعت ها وقت را سپري کرد حال آنکه مي شود از طريق اينترنت و طراحي وب سايت در اين زمان صرفه جويي کرد. وب سايت يک شرکت (اداره) خودکار است و در حالتي که شما آفلاين هستيد مي تواند کارهاي شما را بطور خودکار انجام دهد.
سايت خانوادگي از طريق طراحي وب سايت

امروزه اکثر خانواده ها در نواحي مختلفي از اين کره خاکي زندگي مي کنند طراحي وب سايت مي تواند راه خوبي براي حفظ روابط خانوادگي باشد. مي توان از يک وب سايت براي انتشار اخبار خانوادگي استفاده کرد.
استخدام پرسنل از طريق طراحي وب سايت

بهترين شيوه براي استخدام پرسنل يک وب سايت است شما مي توانيد به روشني آگهي استخدام خود را بروي اينترنت قرار دهيد و رزومه افراد را دريافت کنيد. با طراحي فرم استخدام و طراحي وب سايت و قرار دادن فرم بر روي آن تمام فعاليت ها استخدام به صورت اتوماتيک انجام شود.
رقابت از طريق طراحي وب سايت

رقابت شما را مجبور مي کند که يک وب سايت داشته باشيد اگر وب سايت نداشته باشيد مشتريان شما به تدريج به سمت رقباي شما که داراي وب سايت هستند و طراحي سايت نموده اند سوق داده مي شوند.

بررسي هاي انجام شده نشان ميدهد که اغلب شرکت ها و سازمان هاي ايراني انتظارات خود را در مورد طراحي صفحات وب صرفا محدود به ابعاد اطلاع رساني آن مي کنند حال آنکه در دنياي 23 ميليوني کاربران اينترنتي ايران که بالغ بر 34 درصد کل جمعيت است، عدم توجه به ابعاد تجاري و بازاريابي در يک وب سايت، اشتباه تجاري بزرگي محسوب مي شود.

ما علاوه بر طراحي سايت مشتريان خود بر مبناي آخرين اصول طراحي وب و رعايت استانداردهايي همچون بهينه سازي وب سايت براي موتورهاي جستجو، مشاوره، هدايت و آموزش آنها را پس از طراحي، براي دستيابي به اين بازار عظيم تجاري بر عهده خواهيم گرفت و سعي ما هميشه بر اين بوده تا آنها را در رقابت با ساير رقباي تجاري خود پيروز گردانيم. ما همواره در کنار مشتريان خود خواهيم بود و با پشتيباني و مشاوره خود آرامش را براي آنان به ارمغان خواهيم آورد و مشتريان سود مستقيمي را از خدمات طراحي سايت توسط ما خواهند برد.
از يک سايت اينترنتي مي توان براي ايجاد ارتباط مؤثر ميان اعضاي يک سازمان هم استفاده کرد به صورتي که هر يک از اعضا در هر جا که باشند بتوانند به اطلاعات مورد نياز خود از طريق سايت سازمان دسترسي پيدا کنند، از آخرين اخبار مطلع شوند و آخرين تغييرات را مشاهده کنند.

در حقيقت مي توان از يک سايت اينترنتي به عنوان بخش مهمي از سيستم اطلاعاتي داخل سازمان استفاده کرد و هر گروه از افراد به اطلاعات مربوط به سطح سازماني خود دسترسي داشته باشند. يعني اطلاعاتي که کارمندان از سايت دريافت مي کنند متفاوت با اطلاعات مديران و همچنين متفاوت با اطلاعاتي باشد که بازديد کنندگان خارج سازمان از سايت دريافت مي کنند.

يک وب سايت راهي مناسب براي ارائه اطلاعات مختلف در مورد کالا هم و خدماتي است که شرکت به مشتريان ارائه مي دهد. بدون اينکه مشتري مجبور باشد در زمان خاصي به شرکت مراجعه کند و يا اينکه با شرکت تماس بگيرد مي تواند در هر کجا که باشد به سايت شرکت مراجعه کند و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کند.
با استفاده از يک سايت اينترنتي مي توان به راحتي اطلاعات مربوط به محصولات جديد را منتشر کرد بدون اينکه نيازي به چاپ بروشورها و آگهي هاي جديد باشد.

طراحي وب سايت هاي اينترنتي تا حد زيادي بستگي به موارد استفاده آن سايت و نيازهاي کاربران آن دارد. اگر در طراحي وب سايت نياز کاربران در نظر گرفته نشود و يا نيازها به صورت روشن مشخص نشوند نبايد انتظار داشت تا سايت کارايي لازم را داشته باشد.

با استفاده از زبانهاي برنامه نويسي طرف سرور نظير PHP و با استفاده از پايگاههاي داده ها و بانکهاي اطلاعاتي نظير MySQL مي و تکنيکهايي مثل Ajax و JavaScript امکان طراحي وب سايتها با انواع کاربري مختلف وجود دارد. اما در طراحي وب سايت ها بايد از اين امکانات در جاي مناسب استفاده شود تا نيازهاي کاربران نهايي برآورده شود.

در صورتي که تمايل داريد صاحب يک سايت اينترنتي باشيد مي توانيد با ما تماس بگيريد و هدف سايت و نيازهاي کاربران سايت را با ما در ميان بگذاريد. ما پس از بررسي سايت مورد نظر شما در امکان طراحي وب سايت شما را بر عهده مي گيريم. و سعي مي کنيم سايتي مطابق ميل شما ايجاد کنيم.
"براي ارسال سفارش طراحي سايت مي توانيد از صفحه «سفارش طراحي سايت» ما استفاده کنيد."

مشاورين طراحي وب سايت وبيم مي توانند تجارت شما را متحول کنند، مي توانيد در زير تحليل يکي از مشاورين مار را بررسي نماييد:
اگر شما برنامه اي براي تجارت اکترونيک نداريد، به اين نکته توجه داشته باشيد که امروزه وب سايت براي هر نوع فعاليت اقتصادي به يک نياز ضروري تبديل شده است.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.